UA MarketКиевская областьМайстерня стилю «АЖУР»СтаттяПокривало та штори в однаковому стилі.
Контакты
 • Майстерня стилю «АЖУР»
 • Оксана Миколаївна
 • +38 (067) 793-70-51
  Валентина Володимирівна
  +38 (050) 549-31-28
  Оксана Миколаївна
  +38 (093) 437-55-04
  дизайнер
  +38 (066) 520-92-06
  дизайнер
  +38 (067) 358-50-56
  дизайнер
 • armida74@ukr.net
  Написать нам
 • Центральна 8-а, ирпень, Киевская область 08200
 • График работы
Мы в социальных сетях

Покривало та штори в однаковому стилі.

При оформленні будь-якого приміщення існують декілька основних правил, які необхідно враховувати дизайнерові. Бажано, щоб штори і покривало для спальної кімнати були зшиті з однакової тканини і відповідали по стилю предметам інтер'єру кімнати в цілому.

Для вибору цікавих і популярних варіантів оформлення кімнат можна подивитися фото в інтернеті. Якщо ви прибічник якогось певного стилю, то бажано підбирати комплект, дотримуючись вашого смаку і матеріального стану.

Також слід досягти загального розуміння з другою половинкою, чого саме ви хочете отримати у кінці дизайнерських робіт. Щоб обидва переживали почуття спокою і задоволення, заходячи до кімнати, і нікого з вас не дратував який-небудь елемент декору Необхідно враховувати при виборі штор і покривала загальну колірну гамму, стилістику інтер'єру кімнати і дизайн меблів і постаратися відповідати їй або, принаймні, грамотно поєднувати кольори. Щоб усі предмети гармонійно доповнювали один одного, поєднувалися і прикрашали обстановку і зовнішній вигляд кімнати. А не навпаки спотворювали і викликали роздратування.

Картинки по запросу фото покрівал та штор

При виборі повного комплекту, наприклад, штор і покривала в спальню слід враховувати поєднання тканини з шпалерами на стіні і бажано, щоб вони як можна ближче підходили один до одного.

Як дуже перспективний варіант можна вибрати контрастний і яскравий текстиль і покривала у вигляді життєрадісного комплекту для однотонної і нудної кімнати. Фото таких сучасних і модних варіантів можна легко і без зусиль знайти в інтернеті. Таким простим і доступним способом, ви оживите сумовите приміщення, внесете у своє особисте життя радісні фарби і нові емоції. З точністю навпаки дійте в спальні з насиченим і активним інтер'єром, купуючи спокійніші і умиротворяючі елементи з текстилю.

shtory_i_pokryvalo_07

shtory_i_pokryvalo_08

10 декабря 2016
© 2015 - 2019 Майстерня стилю «АЖУР» Пожаловаться на содержимое